- jola

Wyprawka przedszkolaka

• kapcie na podeszwie gumowej

• ubranka na zmianę w podpisanym worku

• szczoteczka do zębów, kubek, pasta, mały ręcznik

• dla 3 latków: kocyk lub kołderka i poduszka

• dla 4 i 5 latków: poduszka do dopoczynku podczas relaksu.

Prosimy o czytelne podpisanie rzeczy dziecka.
Więcej informacji na zebraniu

Ofetra zajęć
codziennie zajęcia dydaktyczne w ramach pobytu:

• angielski -codzienie -autorski program lektorki p.Ani,

• gimnastyka korekcyjna- p. Ewa

• "Mały Olimpijczyk"  -trener Waldek

• rytmika - muzyk Alicja

• taneczno-baletowe  -p.Dominika

• akrobatyczne ( chłopcy) chirliderki (dziewczynki)

• logopedyczne -logopeda p.Ania

- zajęcia edukacyjne z wyk.różnych metod

• codziennie zajęcia plastyczne (zorganizowane i swobodne)

• zajęcia kreatywnego myślenia

• program ekologiczny (w ramach Koncepcji Przedszkola)

• LaboKIDS -warsztaty naukowe

• teatralne - warsztaty cykliczne

spotkania teatralne - występy profesjonalni aktorzy
kulinarne np.pieczenie, wyciskanie soków-wycieczki (autokarowe i piesze)  więcej...
programy zgodnie z harmonogramem np. Zdrowy Przedszkolak, Kartonowe Zabawy i inne. a

Stworzenie  ośrodka  edukacyjnego, pracującego według autorskich rozwiązań i najnowszych tendencji w  pedagogice, którego celem jest nowa jakość edukacji.
   Prowadzenie wysokiej  jakości usług edukacyjnych w zakresie  wychowania przedszkolnego, kształcenia rodziców i nauczycieli.

Zagadnienia wychowawcze naszej placówki są zgodne z Konwencją Praw Dziecka, mają charakter uniwersalny, dotyczą wszystkich dzieci. Wszystkie dzieci mają prawo do radości, nauki, bezpieczeństwa własnej tożsamości, miłości wypoczynku itp.
Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o:
Statut Przedszkola
Program współpracy z Rodzicami
Kodeks Przedszkolaka
Program Rozwoju Placówki    (dokumenty w siedzibie przedszkola)

Mali Przyrodnicy
grupa wiekowa  4 - 5 lat

Żeglarze
grupa wiekowa   3 -4 lat

KADRA

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która stwarza dzieciom optymalne warunki do rozwoju przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod otwartego stylu pracy. W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych, stosując nowatorskie metody pracy realizują wybrany program dydaktyczno-wychowawczy.

Atutem naszej placówki jest rodzinna atmosfera pełna życzliwości,
małe grupy, gdzie  każde dziecko traktowane jest indywidualnie.
Wspaniała kadra pedagogiczna zaangażowana w prace z dziećmi.
Przedszkole to miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.

W CIĄGU ROKU:
     Organizujemy spotkania teatralne, spotkania z ciekawymi ludźmi, zapraszamy do organizowania przedstawień i innych form edukacyjnych jak np. spotkania z fizyką czy chemią, wizyta hodowcy zwierząt i wiele innych, które można znaleźć w ofercie edukacyjnej na dany rok szkolny. Posiadamy tematy miesięczne jak np. "Zdrowy przedszkolak" czy " Zdrowe ząbki mamy"
    Organizujemy dni otwarte dla Rodziców a warsztaty świąteczne są wspaniałą okazją spędzenia czasu z dziećmi w środowisku przedszkolnym. Rodziców zapraszamy również na akcje jak np: "Cała Polska czyta dzieciom"i  inne.
     Kładziemy nacisk na zajęcia ruchowe: taneczne, muzyczne, sportowe korekcyjne oraz plastyczne i terapeutyczne z wykorzystaniem metod polisensorycznych w ramach czesnego ( opis w zakładce oferta zajęć) Doświadczenia fizyko-chemiczne pozwalają zrozumieć świat oraz korzystamy z wielu form edukacyjnych, które mają służyć dzieciom i Rodzicom.
Zapewniamy także naszym dzieciom stałą opiekę logopedy.
Pobyt dzieci jest wspaniałą zabawą w domowej atmosferze i smakami z własnej kuchni...
   Koncepcja naszego przedszkola to: zrównoważony rozwój -"Zdrowe dziecko w zdrowym środowisku".
 Pokazujemy jak dbać o ekologię i środowisko wokół nas jak i w przedszkolu. Jadamy zdrowe produkty i nie używamy chemii.
 Przestrzegamy KONWENCJI o prawach dzieci.

1 komentarz
30/06/2016 15:51:59
Not in at the moment buy lisinopril 20 mg online Gary Reynolds, chief investment officer at wealth manager Courtiers, said: “If you have bought a bond fund to diversify your bets away from stock market volatility then you surely do not want your fund manager to be buying shares. This leaves investors with a big dilemma, as they are not getting what they bought, and in this scenario they should probably sell.”
Oznacz jako nadużycie

Baza lokalowa
Budynek otoczony jest terenem zielonym, położony w spokojnym miejscu
, dwupoziomowy:
parter: szatnia
, sala zabaw, sala edukacyjna z biblioteczką, sala "różowej księżniczki", łazienka oraz kuchnia w pełni wyposażona do przyrządzania posiłków na miejscu
piętro:
sala edukacyjna,sala zabaw z kącikiem wypoczynkowym, łazienka oraz sala z wyposażeniem  multimedialnym do zaj. z angielskiego.
ogród
: wyposażony w sprzęt i urządzenia do rozwijania aktywności fizycznej (nowy plac zabaw) oraz gier i zabaw ruchowych.